Balkan bolji od Ostrva

March 28, 2013

Balkanske reprezentacije večeras su bile bolje od ostrvskih na mečevima kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Hrvatska trijumfovala u Velsu, Srbija bolja od Škotske, Crna Gora remizirala sa Engleskom. Belgija posle dosta muke pobedila Makedoniju, Španci trijumfovali na gostovanju protiv Francuske.

Podgorica, ne tako miran meč

Navijači Crne Gore se međusobno potukli tokom meča protiv Engleske. Na snimku se vidi kako je jedan od izgrednika mahao nožem. Dva engleska navijača pretučena u glavnom gradu Crne Gore.

Kad povraća Leo Mesi

Bolivija još jednom paralisala Argentinu. Kao i prošli put, glavni adut domaćina bila nadmorska visina. Argentinci se jedva kretali, povraćali. Rezultat 1:1.

Benzema: Nezaslužen poraz

Reprezentativac Francuske Karim Benzema rekao je danas da njegov tim nije zaslužio da izgubi od Španije (0:1) u derbi meču kvalifikacione grupe I za plasman na Svetsko fudbalskog prvenstvo 2014. godine. Španija je pobedila na gostovanju golom Pedra u 58. minutu, a domaćin je u finišu ostao sa igračem manje, pošto je Pogba u 78. minutu dobio crveni karton.

Karadžić: Srbija nema boljeg

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić rekao je da se ne razmišlja o smeni selektora Siniše Mihajlovića i da će on ostati na klupi državnog tima do kraja ovih kvalifikacija, a nada se i do kvalifikacija za Prvenstvo Evrope 2016. godine.