Real nastavlja da “gazi”

February 28, 2010

Nova žrtva madridskog Reala je Tenerife. “Kraljevski” klub praktično razbio tim sa Kanarskih ostrva sa 5:1. Iguain dvostruki strelac, precizni i Ronaldo, Kaka i za kraj kapiten Raul.

Florentino Perez sigurno je srećan posle odlične predstave njegovih momaka. Real sigurno pregazio Tenerife sa 5:1.Madriđani su protiv Tenerifa poveli u 29. minutu golom Gonazala Iguaina, a isti igrač je u 42. minutu povisio na 2:0. Domaća ekipa u 46. minutu smanjila je zaostatak preko Ajozea, ali je samo dva minuta kasnije treći pogodak za Real dao Kaka. U 80. minutu Kristijano Ronaldo je preciznim udarcem sa bele tačke povisio na 4:1, a ubedljivu pobedu Reala potvrdio je kapiten Raul u 90. minutu. Real je ovom pobedom preuzeo prvo mesto na tabeli od Barselone, koja ima bod manje, ali i utakmicu manje.  Saragosa je slavila na gostovanju kod Hetafea sa 2:0. Do važne pobede u borbi za opstanak ekipa u kojoj igra Ivan Obradović došla je golovima Čileanca Umberta Suaza u trećem i 20. minutu.