Zvezda savladala Čukarički

November 30, 2008

U poslednjoj utakmici dana 15. kola Jelen Super lige, Crvena zvezda je na svom terenu pobedila ekipu Čukaričkog rezultatom 2:0.

Pred oko 2.500 gledalaca na naÅ¡em najvećem stadionu, Zvezda je povela golom  Nikole Lazetića u 27. minutu. Na 2:0 povisio je brazilski internacionalac Kleo u 33. minutu utakmice. Tim rezultatom zavrÅ¡eno je prvo poluvreme. Do kraja utakmice rezultat se nije menjao, tako da su igrači Crvene zvezde zabeležili i osmu prvenstvenu pobedu. U odigranim utakmicama 15. kola, postignuti su sledeći rezultati:Vojvodina-Jagodina 3:0OFK Beograd-Napredak 0:2Javor Habitfarm-Banat 3:0Crvena zvezda – ÄŒukarički 2:0U nedelju se sastaju:Borac-Partizan (13.00)Rad-Hajduk (13.00)Utakmica izmeću Rada i Hajduka iz Kule biće direktno prenoÅ¡ena na drugoj mreži RTS-a.